Malíři pokojů Praha

Malířské a natěračské práce chytře. Zadejte si zdarma poptávku a vyberte si služby profíka s nejvýhodnější nabídkou ceny!

Nezapomeňte na čištění interiérů

Jezdíte s vozem na pravidelné servisní prohlídky, dodržujete termíny technických kontrol, pravidelně vůz myjete a celkově pečujete o jeho vnější vzhled? Jenže vnitřní část vozidla vyžaduje péči také. Myslíte, že zvládnete čištění interiérů aut sami? Znáte odpovídající způsoby čištění a vhodné přípravky? Pokud ne, provádějte pouze jednoduchou běžnou údržbu a důkladné čištění interiérů přenechte specializovaným firmám.

S odborným čištěním interiérů ušetříte čas

Netroufáte si na čištění interiérů nebo nemáte čas? Pak nechte své auto vyčistit odborně. Počítejte s tím, že čištění nebude levné, ale bude důkladné, půjde do hloubky a auto vydrží dlouho čisté. Vyšší cena je zde odůvodněná – čištění interiérů nemůže provádět stroj, ale člověk. Záleží také na velikosti auta a na zvoleném druhu čištění. Mokré mytí je dražší než suché mytí, příplatky jsou např. za nadměrné znečištění nebo za čištění kůže.

Čištění interiérů svépomocí

Rozhodli jste se pustit se do čištění interiérů svépomocí? Nejsnadnější je údržba potahů, ty lze vyprat v pračce. Sedačky však budete muset vyčistit ručně. Na sedačky tmavé barvy je potřeba pořídit pěnové čističe. Ty se nastříkají a pak rozetřou, nejlépe kartáčem. Se světlými sedadly by si měl poradit suchý čistič na koberce. Gumové koberečky Vyklepete, omyjete vodou a necháte uschnout. Na textilní koberečky použijte podobné čističe jako na sedačky. Kožené sedačky a části interiéru vyžadují speciální čistidla. I na plasty se prodávají speciální přípravky. S čištěním interiérů si však těžko poradíte, většinou se nepovede vyčistit čalounění úplně bez skvrn.
TOPlist


Víte jak rychle kontaktujete firmy ze svém okolí?

  • Zadejte si zdarma online poptávku na úklid domácnosti i jiné služby a řemesla.
  • Vyberte si v klidu nejzajímavější cenové nabídky zaslané od více firem.