Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Mytí oken Praha

Mytí oken patří všeobecně k nejtěžším a nejméně populárním domácím pracím, jak vám bez mrknutí oka potvrdí každá hospodyňka. Fyzicky namáhavé, časově náročné, s výsledkem nejistým. Můžete se snažit sebevíc a leštit sebedéle – zítřejší déšť je schopen všechnu vaši snahu sprovodit ze světa v průběhu pouhých pár minut. A ať si reklamy na čisticí prostředky říkají, co chtějí, žádný takový, který by odvedl práci za vás, ve skutečnosti prostě neexistuje.

Cena za služby

Rádi byste se letos téhle nevděčné dřiny zbavili – možná i za jakoukoliv cenu? Nemusíte mít obavy, tak zlé to nebude. Není třeba hned upsat duši ďáblu nebo vydat celoměsíční plat. Mytí oken v Praze pořídíte už od 7 korun za metr čtvereční, což je více než přijatelné. Individuální kalkulace ceny se samozřejmě bude odvíjet od typu oken – plastová, dřevěná, špaletová, stavu jejich znečištění a jejich přístupnosti. Jestliže kvůli vyčištění musíte šplhat na žebřík, počítejte s příplatkem. Proto prvním krokem, sjednáte-li si profesionální mytí oken, bude návštěva firemního zástupce, který si vše předem prohlédne a změří. Přesné vyčíslení ceny pak obdržíte nejpozději do 24 hodin.

Co je v ceně, co je navíc

Ještě jste nikdy podobné služby nevyužili a nevíte proto, co vás čeká? Tady jsou základní otázky, které je třeba před podpisem smlouvy firmě položit. Jsou v ceně čisticí prostředky? Kolik se doplácí za vyčištění rámů? Bude to firma ochotna udělat? (Potíže očekávejte v případě starých dřevěných rámů, které už nejsou v nejlepším stavu.) Vyčistí vám i žaluzie? Kolik za to? Platí se i cesta a naúčtuje vám firma skutečně jen reálné náklady za parkování v místě vašeho bydliště? Lze přiobjednat umytí prosklených lodžií? Otázek více než dost, proto si předem dobře promyslete, co všechno budete přesně chtít, abyste skutečně obdrželi dokonalé služby, se kterými budete stoprocentně spokojeni.
TOPlist