Malíři pokojů Praha

Malířské a natěračské práce chytře. Zadejte si zdarma poptávku a vyberte si služby profíka s nejvýhodnější nabídkou ceny!

Jak kontaktovat firmu na úklidové práce
  1. Vložte poptávku na úklid domácnosti.
  2. Můžete poptávat i jiné služby,  řemesla.
  3. Oslovíte online více firem ve svém okolí.
  4. Konkrétní nabídky očekávejte do 24 hodin.
  5. Vybírejte z více zajímavých nabídek.
Dotazy, informace - mob.: 602 682 212
Dotazy, informace - mob.: 602 682 212

Parní čistič pro domácnost

Parní čističe jsou takzvanými průkopníky v oblasti čisticích prostředků. Parní čistič totiž dokáže během velmi krátké chvíle vytvořit naprosto hygienicky přípustné prostředí, které si zamiluje celá vaše rodina. Parní čistič si jistě nalezne místo i ve vaší domácnosti. Úklid je sprostým slovem snad pro každou ženu. Přijít po práci domů, postarat se o teplý oběd, ratolesti, pracovní e-maily a také úklid, je mnohdy nadlidský výkon. Příchod manžela či partnera vás poté ještě více dostane do ráže po vyřknutí věty, „tady je ale binec!“. Nenechte si každý den kazit náladu a nestaňte se poskokem své domácnosti. Využijte moderních způsobů úklidu, které si zamilujete stejně tak, jako následný úklid s jejich pomocí.

Výhody parního čištění

Nespornou výhodou parního čištění je to, že čistič pracuje s vodou, kterou zahřeje na teplotu větší jak 100 stupňů Celsia. Díky tomu, parní čistič bez větších problémů vyčistí zaschlou či zapečenou špínu, nečistoty, které se velmi rádi usazují ve spárách například v kuchyni či v chodbě a tuto špínu bez větších problémů odstraní. Společně se špínou se také zbavíte roztočů a bakterií, které se množí rychleji než si dokážete představit. Pokud tedy svoji matraci spáry v kuchyni, delší dobu necháte ovívat nástavcem parního čističe, jistě poznáte znatelný rozdíl během několika málo minut.

Je šetrný k životnímu prostředí

Parní čistič nepoužívá ke svému čištění žádných chemických prostředků. Zdrojem jeho energie je destilovaná voda, se kterou dokáže vskutku obrovské věci. Pro životní prostředí je navíc destilovaná voda naprosto nezávadná, navíc je o poznání levnější než sada čisticích přípravků pro domácnost. Ve vašem bytě navíc nebudou zůstávat nepříjemné stopy po chemických prostředcích.

Čisté uklízení i pro alergiky

Při používání parního čističe, pracujete pouze s ním. To znamená, že se dostanete do styku pouze s párou, kterou parní čistič produkuje. Tím pádem nehrozí žádné alergické reakce vaše ani vašeho partnera a dětí. To samé platí i pro ty, kteří mají citlivou pokožku a musí se při úklidu chránit, co to dá.

TOPlist


Víte jak rychle kontaktujete firmy ze svém okolí?

  • Zadejte si zdarma online poptávku na úklid domácnosti i jiné služby a řemesla.
  • Vyberte si v klidu nejzajímavější cenové nabídky zaslané od více firem.