Malíři pokojů Praha

Malířské a natěračské práce chytře. Zadejte si zdarma poptávku a vyberte si služby profíka s nejvýhodnější nabídkou ceny!

Jak kontaktovat firmu na úklidové práce
  1. Vložte poptávku na úklid domácnosti.
  2. Můžete poptávat i jiné služby,  řemesla.
  3. Oslovíte online více firem ve svém okolí.
  4. Konkrétní nabídky očekávejte do 24 hodin.
  5. Vybírejte z více zajímavých nabídek.
Dotazy, informace - mob.: 602 682 212
Dotazy, informace - mob.: 602 682 212

Úklid bytu

Jistě každý člověk si umí představit, co je to úklid bytu a jaké všechny činnosti obnáší. Běžný úklid tedy zpravidla zahrnuje utírání prachu, vytírání, luxování, mytí koupelny, WC, větrání bytu, zalévání květin, ustlání postelí, umytí nádobí a sporáku. Vedle těchto běžných činností k úklidu patří také leštění nábytku, rozmrazování mrazáku, převlečení ložního prádla apod.

Za nejvyšší stupeň úklidu bytu lze považovat tzv. generální úklidy např. na jaře nebo v předvánočním čase, který zahrnuje mimo jiné také vyklízení skříní, mytí oken a vlastně všechny činnosti vedoucí k tomu, aby byl byt čistý. Zvláštní formou generálního úklidu je úklid po malování bytu.

Zpravidla si lidé provádějí úklid bytu sami, ale pokud nemají čas nebo chuť a mají dostatek finančních prostředků, mohou si najít na úklid bytu profesionální uklízecí firmu, jež zprostředkuje uklizení bytu svými zaměstnanci, nebo profesionální uklízečku – samostatně výdělečně činnou osobu.

U profesionálů lze přitom objednat pravidelný úklid (např. na jeden, dva nebo i více dnů v týdnu) nebo úklid nárazový, např. jednou měsíčně nebo generální úklid v určitém období roku nebo např. po malování bytu. Zpravidla lze k běžným činnostem v rámci úklidu bytu např. přiobjednat také praní prádla či žehlení.

Zvažujete-li najmout si na úklid „člověka“, ale stále váháte, protože máte strach si pustit do bytu někoho úplně cizího, pak je vhodné se obrátit spíše na specializované firmy, protože tyto zpravidla garantují bezúhonnost svých pracovnic a v řadě případů také absolvování odborného školení, vstupních psychologických testů apod.

Tyto firmy jsou také schopné zajistit vám úklid téměř v jakoukoliv denní dobu, a to i víkendu. Výhodou je také fakt, že úklidové firmy vám zpravidla dodají i reference od svých dosavadních zákazníků nebo je můžete nalézt na jejich oficiálních webových stránkách.

TOPlist


Víte jak rychle kontaktujete firmy ze svém okolí?

  • Zadejte si zdarma online poptávku na úklid domácnosti i jiné služby a řemesla.
  • Vyberte si v klidu nejzajímavější cenové nabídky zaslané od více firem.