Malíři pokojů Praha

Malířské a natěračské práce chytře. Zadejte si zdarma poptávku a vyberte si služby profíka s nejvýhodnější nabídkou ceny!

Jak kontaktovat firmu na úklidové práce
  1. Vložte poptávku na úklid domácnosti.
  2. Můžete poptávat i jiné služby,  řemesla.
  3. Oslovíte online více firem ve svém okolí.
  4. Konkrétní nabídky očekávejte do 24 hodin.
  5. Vybírejte z více zajímavých nabídek.
Dotazy, informace - mob.: 602 682 212
Dotazy, informace - mob.: 602 682 212

Úklid domácnosti Praha

Cestou z práce vyzvednout děti, odvézt je na kroužky, nakoupit, doma vyvenčit psa, zapnout pračku, pomoci s domácími úkoly, uvařit večeři, pověsit prádlo, přečíst pohádku na dobrou noc, vyvenčit psa, umýt nádobí, vyžehlit manželovi košili, nachystat dětem na zítra oblečení do školy – a už je tak akorát čas jít spát. Také to znáte? I vaše dny se podobají stále rychleji kroužícímu kolotoči, který se nikdy nezastaví? A o víkendech? Škoda mluvit. Kromě návštěvy rodičů, svátečního oběda a bábovky ještě vysavač, prachovka, hadr a tuny zázračné, dle reklam životnímu prostředí neškodící, chemie.

Co s tím?

Toužíte alespoň po chvíli klidu, po hodince, kterou budete moci strávit zachumlaní pod dekou s dobrou knížkou? Pomoc je velmi snadná. Zatímco vy pracujete v účtárně, právnické kanceláři, obchodě, kdekoliv jinde – jsou lidé, kteří pracují v úklidových agenturách. V Praze jich jsou desítky, ne-li stovky. Víte, co je náplní práce jejich zaměstnanců? Ano, jistě. Zatímco vy vyjednáváte obchodní podmínky, počítáte výplaty, organizujete společenské akce, oni uklidí vaši domácnost. Můžete se denně vracet do perfektně čistého, voňavého bytu, kde je doma rodinná pohoda. A nebude vás to stát nic víc než peníze.

Co za to?

Každá firma nabízející úklid domácnosti v Praze má na svých webových stránkách aktuální ceník. Zde si můžete udělat představu o tom, kolik vás budou podobné služby stát. Někdo si nechá platit od hodiny, jiný od m2 uklízené plochy – sami si spočítejte, který přístup je pro vás výhodnější. Nepředpokládejte ale, že se jedná o fixní a neměnné částky. Ceník je pro vás jen orientačním vodítkem. Skutečná cena bude vždy ovlivněna i individuální dohodou mezi vámi a úklidovou firmou, ve které se odrazí, jak často chcete uklízet, jaká je dostupnost a vzdálenost vašeho bydliště, zda požadujete služby pravidelné či pouze občasné…

TOPlist


Víte jak rychle kontaktujete firmy ze svém okolí?

  • Zadejte si zdarma online poptávku na úklid domácnosti i jiné služby a řemesla.
  • Vyberte si v klidu nejzajímavější cenové nabídky zaslané od více firem.